• 90 242 316 89 86
  • info@as-kan.com

POLİTİKAMIZ

Yerel ve uluslararası pazarda yürüttüğümüz faaliyetlerimizi gelişen teknolojiler doğrultunda müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, en verimli ve kaliteli ürünler ile çözüm üretirken, aynı zamanda tüm ekibimizi gerekli teknik ve geliştirici eğitimler ile destekleyip, geliştirerek hem ürün hem de hizmet kalitemizi en üst seviyede tutarak, bugüne kadar olduğu gibi sektörümüzde öncü ve lider firma olmaya devam etmeyi hedefliyoruz.

Yapmış olduğumuz tüm çalışma ve faaliyetlerimizde en kıymetli varlığın “ insan “ olduğunu bilerek öncelikli olarak “insana yatırım “ fikrini esas olarak kabul edip, tüm çalışmalarımızı bu ana fikirin üzerine inşaa ediyoruz.

Aynı zaman da yine bu fikir doğrultusunda müşterilerimiz ile aramızda karşılıklı güven unsuru içeren, temiz, net, ön görülebilen temel inanç ilkelerimiz ile uyumlu çalışmayı benimsiyoruz.

Çalışmalarımızda, doğa ile uyum içerisinde, hem doğada ki ayak izimizin düşük olması hem de enerji kaynaklarının verimli, doğru şekilde kullanılabilmesi için gerekli tüm özeni gösteriyoruz. Bu kapsamda çalışma arkadaşlarımıza ve müşterilerimize düzenli eğitimler veriyoruz.

Uzmanlarımız çevre sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili yasal düzenlemeleri titizlikle takip edip, çalışma arkadaşlarımız için uygun ve güvenli çalışma ortamı sunuyoruz. İSG ile ilgili tüm kanun, yönetmelik ve ilgili standartlarda belirtilen sorumluluklarımızı bire bir yerine getiriyoruz. Bu anlamda çalışma arkadaşlarımızın katılım ve desteği de çok önem arz etmektedir.