• 90 242 316 89 86
  • info@as-kan.com

HİZMETLERİMİZ

PROJELENDİRME

Keşif analiz sonucunda elde edilen veriler doğrultusunda, tesis için en uygun kapasitede ve yüksek performansta çalışacak, işlevine uygun sistem projelendirilmesi firmamız uzman ve deneyimli mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

PROJE DANIŞMANLIĞI

Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda yapılmış veya yapılıcak olan tesisler için danışmanlık yapılabilmektedir. İstediğiniz takdirde Teknik şartname oluşturma veya firmanız için gerekli projelerin belirlenmesi için danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

ANALİZ

Su karakteristiğinin bölgelere göre değiken bir yapıda olmasından dolayı, doğru bir projelendirme yapılabilmesi için, detaylı bir su analizi gerekmektedir. Bu işlem firmamız laboratuarlarında firmamız uzman mühendisleri tarafından yapılmaktadır.

SÜPERVİZÖRLÜK

Konusunda uzman teknik ekibimiz tarafından tesisinizin işletmeye alma, kurulum, kurulum sonrası süpervizörlük hizmeti vermekteyiz.

KEŞİF

Su arıtma ünitesi ihtiyacı olan tesislerde, doğru ve uygun bir proje çalışması yapılabilmesi için, Kapasite tayini (Günlük, saatlik su tüketimleri), işletme bilgisi, ham su analiz değerlerini v.b. parametrelerin belirlenmesi gerekmektedir. Bu hizmet firmamız uzman mühendisleri tarafından verilmekredir.

TEKNİK SERVİS

Firmamız tarafından projelendirme ve satışı yapılan sistemlerin; yerinde montajının yapılır, çalışır durumda teslim edilmesi, sistemlerin periyodik bakımları,mevcut sistemlerle uyumluluğunun kontrolü ile hali hazırda bulunan arıtma cihazlarının bakım ve kontrolleri, firmamız teknik servis elemanları tarafından yapılmaktadır.

MONTAJ

Firmamız tarafından projelendirme ve satış yapılan sistemlerin, işletmenin yapısı ve kullanımına uygun olacak bir şekilde montajının yapılması ve sistemlerin çalışır vaziyette tesliminin yapılması işlemi firmamız teknik servisi tarafından yapılmaktadır.